Naše služby

Společnost WIKTORI s.r.o. pro své zákazníky realizuje prodej obráběcích strojů.

Zajišťujeme široký sortiment vysoce kvalitních obráběcích strojů pro třískové obrábění za velmi příznivé ceny a z toho plynoucí bezkonkurenční poměr ceny a užitných vlastností strojů.

V naší nabídce naleznete:
- Horizontální CNC soustruhy - Vertikální CNC soustruhy - CNC multifunkční soustružnická centra - CNC dlouhotočné automaty (swiss-type) - Vertikální obráběcí centra - Horizontální obráběcí centra - Příslušenství a náhradní díly ke strojům

servis

Dále nabízíme služby související s prodejem. Jedná se zejména o:

 • technické poradenství: doporučení nejvhodnějšího stroje pro požadovanou technologii
 • zajištění instalace strojů a odborné zaškolení
 • zajištění záručního a pozáručního servisu
 • lákavé platební podmínky
 • rychlá dodávka náhradních dílů

Pro všechny námi dodávanéné a servisované stroje zajišťujeme i dodávku náhradních dílů. Běžné díly (elektrické komponenty od firem Siemens, Schneider, Telemecanique a hydraulické Rexroth) zajišťujeme u domácích prodejců, ostatní díly zajišťujeme přímo od výrobců strojů.

Měření geometrie a seřizování obráběcích strojů.

Poskytujeme vibrační diagnostiku a provozní vyvažování, ustavování strojů, motorů a rotačních částí a také tribotechnický servis.

Měření geometrie CNC strojů
Provádíme rychlou a detailní kontrolu obráběcích strojů bez speciálních nároků na přípravu. Sledujeme a vyhodnocujeme přesnost strojního zařízení. Provádíme dynamické testy kruhové interpolace u CNC obráběcích strojů pro odhalení potíží při obrábění tvarových součástí a pro preventivní sledování přesnosti.

Vibrační diagnostika a provozní vyvažování.
Sledování opotřebení rotačních komponent strojního zařízení, provozní vyvažování. Diagnostika stavu vřetenových ložisek obráběcích strojů.

Tribotechnický servis (analýza olejů).
Zajišťujeme rozbory olejů, maziv a paliv. Zajišťujeme filtrace olejových náplní dodatkovou aditivací.

RENISHAW Ballbar

Diagnostický systém RENISHAW Ballbar
Poskytuje jednoduchou a rychlou kontrolu přesnosti CNC obráběcích strojů v souladu s uznávanými mezinárodními normami (např. ISO, ASME apod.). Uživatelům umožňuje testovat a sledovat přesnost a rychle diagnostikovat problémy a zdroje chyb vyžadující nápravu.

Pravidelné testování obráběcích strojů systémem Ballbar:

 • zaručuje přesnost součástí vyrobených na CNC strojích,
 • snižuje prostoje, zmetkovitost a náklady na kontrolu stroje,
 • pomáhá k souladu provozních parametrů stroje s normami řízení jakosti,
 • díky zjištěným zdrojům chyb napomáhá ke včasné a správné údržbě.

Prodej a montáž filtrových odsávacích zařízení.

Tato zařízení se mohou instalovat jak pro starší stroje bez krytů (brusky), tak pro nová CNC obráběcí centra.

Losma nabízí dvě produktové řady pro vzduchotechniku a filtrace chladící kapaliny.
Kompletní a modulární řada, vysoce přizpůsobitelné, což pokrývá více než 95% potřeb vyplývajících z použití u obráběcích strojů, schopných odstranit všechny znečišťující látky (olejová mlha, kouř, zápach, prach a kovové piliny). Losma nabízí širokou škálu standardních produktů (částečně přizpůsobitelných) nebo speciálních produktů, které jsou vyráběny na zakázku.

Vyrábí se několik desítek variant od jednoduchých odstředivek (řady ASPIROFILTER a DARWIN), po kombinované odsávací zařízení (řady KAPPA, GEMINI, SPARK, LEADER, NEWTON) podle konkrétních potřeb zákazníka.
Odsávací zařízení firmy LOSMA mají vysokou kvalitu provedení, nízké provozní náklady a cenu, snadnou instalaci a údržbu.

Dodáváme zařízení včetně nabídky vhodného typu zařízení, instalačního příslušenství, návrhu umístění, možnosti montáže a změření zplodin autorizovanou zkušebnou.

Měřící sondy BLUM.

Pro ekonomickou efektivitu, přesnost a spolehlivost v rámci výrobního procesu výrobků, jsou měřící komponenty Blum klíčovým nástrojem v oblasti obrábění kovů, stejně i pro slévárny či velké skupiny automobilového a leteckého průmyslu.

sondy blum

Nabízíme laserové nebo dotykové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřící software. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby.

Servis starších CNC strojů.

Našim zákazníkům zajišťujeme:

 • servis včetně zajištění náhradních dílů,
 • preventivní prohlídky stojů,
 • měření geometrie strojů s vydáním protokolu přesnosti
 • opravy elektroinstalace

Nabízíme víceleté zkušenosti v oblasti servisu strojů od výrobců: KOVOSVIT-MAS, TAJMAC-ZPS, MORI-SEIKI, MAZAK a další...