LOSMA - odsávací zařízení

Filtrová odsávací zařízení - odsávání mlhoviny, par a kouře.

Při obrábění vznikají látky škodící pracovnímu prostředí, strojům a zařízením, tj. mlhovina, pára, aerosoly, kouř, zápach, kaly, znečištěné chladící emulze a oleje. Zaváděním přísnějších hygienických předpisů, norem pro certifikaci a kontrolou státními orgány jsou zvyšovány požadavky na ochranu pracovníků a čistotu pracovního prostředí v podnicích.

Výrobky společnosti LOSMA představují špičku ve své kategorii a nabízí kompletní řešení: odsávací zařízení, která se instalují do blízkosti nebo přímo na obráběcí stroj a odsávají mlhovinu, páry a kouř ihned po jejím vzniku. Tato zařízení se mohou instalovat jak na starší stroje bez krytů (brusky, soustruhy, frézky), tak pro nová CNC obráběcí centra a CNC soustruhy s kabinou a plným zakrytováním stroje.
Losma
Vyrábí se několik variant, od jednoduchých odstředivek přes složitější turbíny (řady ASPIROFILTER a DARWIN), až po kombinovaná odsávací zařízení (řady KAPPA, GEMINI, NEWTON), podle konkrétních potřeb zákazníka. Odsávací zařízení firmy LOSMA mají vysokou kvalitu provedení, nízké provozní náklady a cenu, snadnou instalaci a údržbu. Dodávají se včetně nabídky vhodného typu zařízení, instalačního příslušenství, návrhu umístění a možnosti montáže.

Podkategorie

  • Filtrová odsávací zařízení

    Zařízení pro filtraci a odsávání emulzí, olejové mlhoviny, par a kouře od obráběcích strojů.

  • Filtrační stanice

    Filtrační stanice, pásové a magnetické filtry. Wiktori s. r. o. dodává široký modulární systém filtrace průmyslových kapalin s více než 10 možnostmi kombinací, které je možno plně přizpůsobit požadavkům zákazníka.Výrobky společnosti LOSMA představují špičku ve své kategorii a nabízí kompletní řešení: filtrační stanice, pásové a magnetické filtry, které se instalují do blízkosti nebo přímo jako součást obráběcího stroje.
    Používají se pro filtraci, emulze, oleje a údržbu průmyslových kapalin u CNC obráběcích strojů, pětiosek, portálek, brusek, soustruhů, frézek, horizontek, lisů a vrtacích strojů.Zajištujeme odborný servis, dodávky náhradních dílů, příslušenství a filtračních tkanin.