GOODWAY - CNC stroje

Goodway Společnost GOODWAY je nejmodernější a největší výrobce na Tchaj-wanu, specializující se na vývoj a výrobu strojů pro CNC soustružení.
Dodává více než 1500 CNC obráběcích center do více než 30 zemí po celém světě.
Všechny stroje Goodway jsou založeny na nejnovějších japonských technologiích a komponentech, jako jsou vřetenová ložiska, ovládací prvky, vřetenové motory a další, od nejkvalitnějších dodavatelů v Japonsku.
Montáž je prováděna na základě přísných ISO 9001 a ISO 14001 předpisů. Goodway Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Podkategorie

  • Horizontální centra

    Navrženo pro soustružnické aplikace s vynikající přesností. Obráběcí centra GA série kombinují extrémně silný točivý moment motorů, super tuhé konstrukce a velký průměr nástrojové věžičky.
    Řada GA vám pomůže k dosažení rychlejších cyklů s těžšími obrobky a umožňuje efektivnější obrábění materiálu. Oceníte také spolehlivost a trvanlivost, kterými jsou tyto stroje známé.

  • Vertikální centra

    Soustružnická centra GOODWAY spojují sílu a rychlost, které Vám poskytnou neomezený obráběcí výkon. Vysoké otáčky strojů snadno splní náročné soustružnické aplikace. Navíc s dostupným pohonem nástroje v osách C a Y mohou být soustružnické operace dokončeny na jednom stroji.